ZATERDAG 3 OKTOBER 2015

Het was een dag met zeer wisselende resultaten. Bij de senioren verloor Kloosterhaar 1 thuis met 2-4 van Lemele 1, het 3e-elftal wist een knappe 0-3 overwinning te behalen bij Hardenberg’85 3 en het 4e ging met 8-1 kansloos onderuit in Den Ham. Bij de jeugd ging A1 onderuit bij concurrent SDOL A1 (4-1), maar wist F2 wel van concurrent JVC Dedemsvaart F7 te winnen (1-5). De meisjes van F3 wisten de eerste overwinning te behalen, en wat voor een. Na een 0-2 achterstand werd er met maar liefst 8-2 gewonnen van Bergentheim F3M. Ondanks een 2-2 gelijkspel tegen Vroomshoopse Boys D2 blijft D1 het goed doen en ook D2 blijft het zeer goed doen, in Markelo wist het team met 3-4 te winnen. C2, MC en F1 moesten allen wel een nederlaag incasseren. De foto’s van deze voetbaldag zijn te vinden in ons fotoalbum.

IMG_9369
Tijdens de rust moesten de Kloosterhaarse meisjes van F3 even bijkomen van de inspanningen van de eerste helft, maar na rust ging het gas er weer op en werd er uiteindelijk dik gewonnen van Bergentheim F3M, 8-2.