Veiligheidsrichtlijnen sportpark De Polderhoek

Beste bezoeker van sportpark de Polderhoek,

Verheugd zijn we dat het voetbalseizoen weer van start kan gaan. Met én voor elkaar gaan we er een mooi seizoen van maken!

Het sportpark en de kantine zijn zo ingericht dat 1,5 meter afstand gehouden kan worden. Van onze bezoekers verwachten we dat ze zich hieraan houden. Voor mensen uit eenzelfde huishouden geldt die regel niet.

Bij de ingang van de kantine is de mogelijkheid om je handen te desinfecteren. Daarnaast liggen registratieformulieren. We willen je vragen om dit formulier in te vullen. De gegevens worden maximaal twee weken zorgvuldig bewaard.

LET OP! Voor iedereen geldt nog steeds:
Neem de gebruikelijke veiligheids- en hygiëneregels in acht:

  • voor alles geldt: gezond verstand gebruiken staat voorop; 
  • heb je klachten? Blijf thuis en laat je testen; 
  • ga direct naar huis wanneer er tijdens de sportactiviteit klachten ontstaan zoals: neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn, (licht) hoesten, benauwdheid, verhoging, koorts en/of plotseling verlies van reuk of smaak: dit geldt voor iedereen; 
  • houd 1,5 meter afstand met personen van 18 jaar of ouder (uitzondering tijdens het sporten); 
  • vermijd drukte; 
  • was vaak je handen met water en zeep;
  • schud geen handen.