Update: De Polderhoek blijft tot 6 april gesloten

Vanavond heeft het kabinet in een persconferentie de nieuwe maatregelen omtrent het coronavirus gepresenteerd. Tot 6 april 2020 gaan de scholen dicht en blijven ook eet- en drinkgelegenheden gesloten.

Uiteraard volgen wij de richtlijnen van het kabinet op. Daarom blijft De Polderhoek in ieder geval tot 6 april gesloten. Tot die tijd zullen er op ons sportpark geen wedstrijden, trainingen en andere activiteiten zijn. Houd onze sociale media kanalen in de gaten voor het laatste nieuws.

Het is natuurlijk geen reden om niet te bewegen nu het de komende weken niet mogelijk is om te sporten op ons sportpark! Het schijnt heerlijk lenteweer te worden, dus ga -voor zover we nog naar buiten mogen- een rondje hardlopen of doe thuis een fanatieke work-out. Blijf in beweging!