Trainingen weer van start vanaf 17 augustus


TRAININGSSCHEMA
Vanaf maandag 17 augustus starten de (jeugd)trainingen weer. Hierbij hanteren we dit trainingsschema. Vanaf maandag kunnen de kleedkamers weer gebruikt worden. In het trainingsschema staat aangegeven van welke kleedkamer jouw team gebruik mag maken. Ook is het voor OUDERS/VERZORGERS weer toegestaan het sportpark te betreden voor het bekijken van de training. 

LET OP! Voor iedereen geldt nog steeds:
Neem de gebruikelijke veiligheids- en hygiëneregels in acht:

  • voor alles geldt: gezond verstand gebruiken staat voorop; 
  • heb je klachten? Blijf thuis en laat je testen; 
  • ga direct naar huis wanneer er tijdens de sportactiviteit klachten ontstaan zoals: neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn, (licht) hoesten, benauwdheid, verhoging, koorts en/of plotseling verlies van reuk of smaak: dit geldt voor iedereen; 
  • houd 1,5 meter afstand met personen van 18 jaar of ouder (uitzondering tijdens het sporten); 
  • vermijd drukte; 
  • was vaak je handen met water en zeep;
  • schud geen handen.

CORONA-COÖRDINATOR
Voor v.v. Kloosterhaar is Mark Boshove corona-coördinator. Hij is te bereiken via markboshove@hotmail.com of 06-28802319. Thorben Jasper is de corona-coördinator van SVV’56.

CORONA-VERANTWOORDELIJKE
Gedurende de trainingsavonden is er altijd een corona-verantwoordelijke herkenbaar aanwezig met een hesje. Deze corona-verantwoordelijken zijn op de hoogte van het protocol. Zij zullen er op toezien dat de gestelde maatregelen worden nageleefd.

VACATURES
Zonder vrijwilligers geen voetbalvereniging! Graag jullie aandacht voor de openstaande vacatures.