Steun onze sponsoren!

Het coronavirus raakt ons allemaal, zowel maatschappelijk als financieel. Hoe buig je zoiets om tot iets positiefs? De kracht van Kloosterhaar ligt in noaberschap. Vandaag de dag is dat belangrijker dan ooit, want samen staan we sterk.

Op onze vernieuwde website wordt een speciale ‘steun onze sponsoren’-pagina ingericht. Hier krijgt onze sponsor de mogelijkheid om eventuele acties, initiatieven, aanbiedingen of andere ideeën te presenteren. Vanaf volgende week worden alle initiatieven ook via Facebook en Twitter onder de aandacht gebracht. Tekst en/of afbeeldingen kunnen aangeleverd worden via sponsorcommissie@vvkloosterhaar.nl. Deze actie is uiteraard geheel kosteloos.

Wij kunnen al jaren op onze sponsoren rekenen. Op deze manier hopen wij hen een steuntje in de rug te kunnen geven.

We wensen een ieder fijne Paasdagen. Blijf gezond! Samen staan we sterk.

Met vriendelijke groet,
Bestuur, sponsor- en PR-commissie v.v. Kloosterhaar