REGIOTEAM SPEELT TEGEN AJAX CAPE TOWN

Op sportpark ‘De Boekweit’ speelt het Regioteam gemeente Hardenberg dinsdagavond 30 mei 2017 tegen Ajax Cape Town (onder 20), de satellietclub van Ajax Amsterdam. SCD ’83 is dit jaar gastheer van het Regioteam van teammanager Johan Gaasbeek. Gert Heerkes, Michel Jansen en Arend Slot zijn de coaches van het Regioteam. De aftrap is om 19.30 uur.
Bij Ajax Cape Town wordt geprobeerd de aanvallende spelstijl van de grote broer uit Amsterdam te kopiëren. De grote talenten van het Zuid Afrikaanse Ajax worden overgeheveld naar Europa. Voorbeelden daarvan zijn Steven Pienaar, Eyong Enoh en Thulani Serero.
In samenspraak met de trainers van de vijftien gemeentelijke clubs selecteren de coaches van het Regioteam in principe één speler per club. De topscorer van de gemeente Hardenberg wordt ook opgenomen in de selectie. Het klassement wordt momenteel aangevoerd door Nick Buitenhuis van Bergentheim. Hij scoorde tot nu toe 30 keer.
De selectie wordt aangevuld met een aantal spelers uit het topamateurvoetbal of betaald voetbalorganisaties. Voorwaarde is wel dat de gastspeler een relatie heeft of had met de gemeente Hardenberg en/of met een voetbalvereniging uit de gemeente Hardenberg.

17880072_1305511289534637_8536381582402677545_o