BOUWSHOP Bingoquiz 21 januari

Bingoquiz-3

We hebben allemaal wel eens bingo gespeeld en ook online quizjes zijn momenteel niet meer weg te denken. Maar ken je het fenomeen ‘bingoquiz’ al? Speel 21 januari met ons mee!

We leggen je het eerst even uit. Iedere deelnemer krijgt een digitale bingokaart en antwoordformulier (Deze worden per mail gestuurd). De presentator stelt een vraag, zoals “in welk jaar is v.v. Kloosterhaar opgericht?”. Jij zoekt vervolgens het goede antwoord op (1922, just saying…) op het formulier en kruist het bijbehorende cijfer aan op de bingokaart. Denk je BINGO te hebben? Bel dan zo snel mogelijk naar het bingonummer (volgt later) en win gave prijzen! Mits het geen valse bingo is uiteraard…

Blok vrijdagavond 21 januari in je agenda en meld je aan via onderstaande button. Na aanmelding via de mail ontvang je per WhatsApp of e-mail een betaalverzoek. Heb je vragen of wil je meer uitleg, neem dan contact op met Levi Roessink via 06-43944773.

  • Wat: bingoquiz
  • Wanneer: vrijdag 21 januari 2022
  • Hoe laat: vanaf 19.00 uur
  • Waar: je eigen huiskamer
  • Wie: voor het hele gezin
  • Hoe: via een livestream op Facebook (zorg dus dat je onze pagina volgt!)
  • Kosten: €5,- per persoon (drie rondes)

Aanmelden kan HIER (Graag je naam, het aantal deelnemers en telefoonnummer en/of email doorgeven)