Skip to content

Wat. Een. Dag! De opening van de jubileumweek was een enorm groot succes! Er werd gevoetbald, gedanst, bier gedronken, buik geschoven.. Herman Timmer had namens de familie Schepers nog wat mooie woorden en ook MC Melvin Reinders wist ons te laten glimlachen. De verbondenheid was bij jong en oud goed aanwezig. Waar een klein dorp groot in is! 🖤🤍

🎶 Het feest was compleet toen ZANGER ORLANDO verscheen. Daarna kwam WIMMIE als grote verrassing (geheime sponsoren: bedankt!). DJ Napoli zorgde de hele dag voor muzikale ondersteuning én sloot de avond af met het Venerottenlied. 

🙌🏼 We willen iedereen die aanwezig was bedanken. Jij maakte het feest compleet! Ook hands up voor de jubileumcommissie en de activiteiten commissie. Zij hebben het event mogelijk gemaakt. Tot slot een diepe buiging richting alle vrijwilligers, met in het bijzonder bakdames Cindy en Marjan. Want wát hebben we met z’n allen lopen vreten. Prachtig!

🏆 Applausje voor alle winnaars:
1e plek toernooi: De Kelder
2e plek toernooi: Kachelpiepndik 
3e plek toernooi: SieBamischijf
Voetbalpoule: Gerwin Gerrits
Topscorer v.v. Kloosterhaar seizoen 2021-2022: Mark Boshove
Hoofdprijs Grote Verloting: Wessel van Nuil

Je hebt twee dagen om bij te komen, want dinsdag staat het volgende feestje gepland. Een bingo voor IEDEREEN! Dus ook mensen met een rood of oranje/zwart (voetbal)hart zijn welkom 🥳