BESTUUR VV KLOOSTERHAAR

Hans Jager Voorzitter 06-51361730 hans@vvkloosterhaar.nl
Marieke Egberts Secretaris 06-13786511 marieke@vvkloosterhaar.nl
Lana Ardesch Penningmeester 06-29113060 lana@vvkloosterhaar.nl
Zwier Ekkel Weds. secretaris 06-27654961 zwier@vvkloosterhaar.nl
Gerrit Jonkeren Kantine zaken 06-41838645 gerrit@vvkloosterhaar.nl
Alfred Benjamins Technische zaken 06-28233846  alfred@vvkloosterhaar.nl
Frits Nijeboer   06-83210995 frits@vvkloosterhaar.nl

JEUGDCOMMISSIE VV KLOOSTERHAAR

Jeroen Schepers Voorzitter 06-82092712 jeroen@vvkloosterhaar.nl
Marieke Egberts Secretaresse 06-13786511 marieke@vvkloosterhaar.nl
Herald Evers Wedstr. secr. pupillen 06-51903141 herald@vvkloosterhaar.nl
Herald Evers Coördinator pupillen 06-51903141 herald@vvkloosterhaar.nl

WEDSTRIJDSECRETARIAAT COMBINATIE SVV’56/KLOOSTERHAAR

Jeroen Protsman SVV’56 06-13429679 jeroenprotsman@gmail.com
Zwier Ekkel Kloosterhaar 06-27654961 zwier@vvkloosterhaar.nl

SCHEIDSRECHTER ZAKEN

Henk Roessink 06-53406589 henk@vvkloosterhaar.nl

SPONSORCOMMISSIE

De sponsorcommissie is te bereiken via: sponsorcommissie@vvkloosterhaar.nl

Bert Dragt 06-18862826
Mark Boshove 06-28802319
Richard Bokxem 06-13104125
Ronnie Kikkert 06-51038536

ACTIVITEITENCOMMISSIE

De activiteitencommissie is te bereiken via: ac@vvkloosterhaar.nl

Jochem Hessink Voorzitter 06-13250653
Melvin Reinders Penningmeester 06-25473744
Marjon Van Braam   06-52202222
Gert Spijkers   06-28889952
Reinoud Sieben   06-10579170
Babet Schepers   06-11650465
Sabrina Slaghuis   06-23379221

KANTINE ZAKEN

Jan Schepers personeel 06-27654961 kantine@vvkloosterhaar.nl
Gerrit Jonkeren inkoop 06-41838645 kantine@vvkloosterhaar.nl

BESTUUR VV KLOOSTERHAAR

Hans Jager
Voorzitter
06-51361730
hans@vvkloosterhaar.nl
Marieke Egberts
Secretaris
06-13786511
marieke@vvkloosterhaar.nl
Lana Ardesch
Penningmeester
06-29113060
lana@vvkloosterhaar.nl
Zwier Ekkel
Weds. secretaris
06-27654961
zwier@vvkloosterhaar.nl
Gerrit Jonkeren
Kantine zaken
06-41838645
gerrit@vvkloosterhaar.nl
Alfred Benjamins
Technische zaken
06-28233846
 alfred@vvkloosterhaar.nl
Frits Nijeboer
 
06-83210995
frits@vvkloosterhaar.nl
JEUGDCOMMISSIE VV KLOOSTERHAAR

Jeroen Schepers
Voorzitter
06-82092712
jeroen@vvkloosterhaar.nl
Marieke Egberts
Secretaresse
06-13786511
marieke@vvkloosterhaar.nl
Herald Evers
Wedstr. secr. pupillen
06-51903141
herald@vvkloosterhaar.nl
Herald Evers
Coördinator pupillen
06-51903141
herald@vvkloosterhaar.nl
WEDSTRIJDSECRETARIAAT COMBINATIE SVV’56/KLOOSTERHAAR

Jeroen Protsman
SVV’56
06-13429679
jeroenprotsman@gmail.com
Zwier Ekkel
Kloosterhaar
06-27654961
zwier@vvkloosterhaar.nl
SCHEIDSRECHTER ZAKEN

Henk Roessink
06-53406589
henk@vvkloosterhaar.nl
SPONSORCOMMISSIE

De sponsorcommissie is te bereiken via: sponsorcommissie@vvkloosterhaar.nl

Bert Dragt
06-18862826
Mark Boshove
06-28802319
Richard Bokxem
06-13104125
Ronnie Kikkert
06-51038536
ACTIVITEITENCOMMISSIE

De activiteitencommissie is te bereiken via: ac@vvkloosterhaar.nl

Jochem Hessink
Voorzitter
06-13250653
Melvin Reinders
Penningmeester
06-25473744
Marjon Van Braam
 
06-52202222
Gert Spijkers
 
06-28889952
Reinoud Sieben
 
06-10579170
Babet Schepers
 
06-11650465
Sabrina Slaghuis
 
06-23379221
KANTINE ZAKEN

Jan Schepers
personeel
06-27654961
kantine@vvkloosterhaar.nl
Gerrit Jonkeren
inkoop
06-41838645
kantine@vvkloosterhaar.nl