Bestuur en commissies

Bestuur VV Kloosterhaar

FUNCTIE TEL.NUMMER E-MAIL
Hans Jager Voorzitter 06-51361730 hans@vvkloosterhaar.nl
Marieke Egberts Secretaris 06-13786511 marieke@vvkloosterhaar.nl
Lana Ardesch Penningmeester 06-29113060 lana@vvkloosterhaar.nl
Zwier Ekkel Weds. secretaris 06-27654961 zwier@vvkloosterhaar.nl
Gerrit Jonkeren Kantine zaken 06-41838645 gerrit@vvkloosterhaar.nl
Alfred Benjamins Technische zaken  06-28233846  alfred@vvkloosterhaar.nl
Frits Nijeboer Jeugd zaken 06-83210995 frits@vvkloosterhaar.nl

 


 

Jeugdcommissie  VV Kloosterhaar

Functie Tel.nr. E-mail
Jeroen Schepers voorzitter 06-82092712 jeroen@vvkloosterhaar.nl
Marieke Egberts Secretaresse 06-13786511 marieke@vvkloosterhaar.nl
Erik Hakkers Wedstr. secr. pupil. 06-12474732 erik@vvkloosterhaar.nl
Dick Roessink Coördinator junioren 06-46253854 dickroessink@hotmail.com
Herald Evers Coördinator pupillen 06-51903141 herald_evers@hotmail.com

 

Wedstrijdsecretariaat SVV’56/Kloosterhaar

Jeroen Protsman SVV’56 06-13429679 jprotsman@online.nl
Zwier Ekkel Kloosterhaar 06-27654961 zwier@vvkloosterhaar.nl

 


 

Scheidsrechter zaken

Henk Roessink 06-53406589 henk@vvkloosterhaar.nl

 


 

Sponsorcommissie

De sponsorcommissie is te bereiken via: sponsorcommissie@vvkloosterhaar.nl

Bert Dragt 06-18862826
Martijn Lescher 06-57150814
Richard Bokxem 06-13104125
Ronnie Kikkert 06-51038536

 


 

Activiteitencommissie

De activiteitencommissie is te bereiken via: ac@vvkloosterhaar.nl

Jochem Hessink Voorzitter 06-13250653
Melvin Reinders Penningmeester 06-25473744
Ruth Roessink   06-22058352
Marjon Van Braam   06-52202222
Jarno Wind   06-30419114
Reinoud Sieben   06-10579170
Alice Godeke   06-23788191
Dérian Reinders   06-22042322
IDavid Altena   06-11115110
 

 


 

Kantine zaken

Jan Schepers personeel 06-27654961 kantine@vvkloosterhaar.nl
Gerrit Jonkeren inkoop 06-41838645 kantine@vvkloosterhaar.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *